extreme

paintball-1

paintball-2

paintball-3

paintball-4

anket

360 Derece

360

Fırsat ve Kampanyalar

Firma Adı (*)
Invalid Input
E-posta (*)
Invalid Input

Basın Turnuvası

Basın Turnuvası

İZMİR PAINTBALL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

12 KASIM 2012 TARİHLİ BASIN TURNUVASI HABER BÜLTENİ

Türkiye’nin ilk tescilli paintball spor kulübü olan İzmir Paintball Spor Kulübü tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Geleneksel Basın Paintball Turnuvası, İzmir Paintball Spor Kulübü’ne ait Balçova Egepark AVM Adatepe Paintball sahasında 12.11.2012 tarihinde gerçekleşti.

 

Turnuva’ya DHA, İHA, NTV, Show TV, Haber Türk, Yeni Asır’dan oluşan 4 takım katıldı. Zorlu ve bir o kadar da eğlenceli geçen karşılaşmalar sonunda DHA (Doğan Haber Ajansı)Takımı şampiyonluğu göğüsledi.

 

Şampiyon olan ekibe kupasını, İzmir Paintball Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi ve kulüp avukatı Av. Serkan Onukar verirken; Kaya Masa Ve Sandalye Grubu sahibi tanınmış işadamı Ercan Kaya, ekibin birincilik madalyalarını taktı.

 

İzmir Paintball Spor Kulübü Başkanı Ferhat Kayalı, “İçinde kan yok, şiddet yok. İnsanların içindeki yok etme dürtüsünü alt eden bir spor ve eğlence“ şekli olduğunu belirttiği paintball için sloganımız “Keşke Bütün Savaşlar Bu Kadar Masum Olsa – Şiddete Hayır” dedi. Ayrıca tüm karşılaşmaları profesyonel takım kadrosuyla izlediklerini ve Takım Kaptanı Yunus Emre Doğan ve Antrenör Ahmet Kayalı’nın tespitleriyle turnuvaya katılan takımların oyuncularından bazılarının gösterdikleri başarılı oyunları sebebiyle profesyonel takım seçmelerine davet edileceklerini sözlerine ekledi.

 

Gerçekleştirilen bu keyifli organizasyon, turnuvaya katılan basın mensuplarının toplu olarak Egepark AVM Play Planet Bowling’de kendileri için verilen kokteyle katılmaları ile son buldu.

 

 

siddete hayir pankarti

 

Gösterim 2501 Salı, 25 Aralık 2012 13:58